منبع دوجداره افقی
27
مارس

دوجداره +لیست منابع دوجداره شرکت شوفاژ مخزن

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4 (2 رای)

 دوجداره

شوفاژ مخزن  سازنده و راهنمای خرید منابع آب گرم کن دو جداره با ظرفیت های استاندارد، طراحی خود را با در نظر گرفتن کلیه اصول مهندسی و استانداردهای موجود انجام می‌دهد. تجهیزات کارگاه های شوفاژ مخزن این گروه را در تامین سفارشات شما مشتریان عزیز در امر ساخت و طراحی تمامی تجهیزات موتورخانه های گرمایشی و سرمایشی توانا ساخته است.

 

  • منبع دو جداره چیست؟

منابع آب گرم شامل دو نوع هستند. یا به صورت مستقیم خواهد بود که از این جمله می توان به آبگرمکن های خانگی اشاره کرد. یا به صورت غیر مستقیم هستند که در تماس مستقیم با شعله قرار نمی گیرند. منبع دو جداره از جمله آبگرمکن های غیر مستقیم است. وظیفه منابع دو جداره در موتورخانه تامین آب گرم مصرفی داخل ساختمان است. این آبگرمکن که در اغلب ساختمان های حرارت مرکزی دیده می‌شود، از دو استوانه تو در تو تشکیل شده است.

 

  • ظرفیت منبع دو جداره

ظرفیت نامی منابع دو جداره با توجه به کاربری های متفاوت فرق می کند. همچنین با توجه به اینکه محل قرارگیری منابع دو جداره بسیار متفاوت است، اندازه های هندسی منابع دو جداره بر حسب استاندارد خاصی نیستند. البته حجم مورد نیاز منبع را با توجه به حجم جداره داخی منبع دو جداره می توان به دست آورد. ظرفیت های 300 لیتری تا 2000 لیتری ظرفیت های رایج منابع دو جداره است.

 

  • جنس منبع دو جداره

جنس ورقه منابع آبگرمکن دوجداره معمولا آهن گالوانیزه است. ورق این نوع منبع، با توجه به اینکه فشار بالایی در آن ها جریان ندارد، ضخامت بالایی ندارد و معمولا از یک سانتی متر تجاوز نمیکند.

 

  • ضخامت ورقه های منبع دو جداره

2 تا 3 میلیمتر برای جداره بیرونی و 4 تا 5 میلیمتر برای جداره داخلی است. استفاده از کپ های خارجی به صورتی است که معمولا یک میلیمتر بیشتر از ضخامت داخلی است. چرا که در ساخت امکان رشد ترک و کشیدگی کپ وجود دارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای