منبع کویل دار عمودی
29
مارس

منبع کویل دار

لیست قیمت منبع کویل دار ایستاده و خوابیده  شوفاژ مخزن

منبع کویلدار مخزنی یا منبع کویل دار ایستاده است با کویل مسی که برای تامین آب گرم مصرفی خانوار از جمله واحد های خانگی صنعتی و تجاری که ظرفیتی برابر با 300 تا 10000 لیتر می تواند داشته باشد و منبع کوئل دار یا منبع کویلدار برای بخار خروجی که دارد از دیگ یا بویلر استفاده می کند.


جالب است بدانید

که منبع کویلدار منبعی است شبیه آبگرمکن هایی که استفاده می شوند ولی تفاوتی که این دو باهم دارند در این است که شعله آتش مستقیم به بدنه مخزن نمی خورد و آب سرد منبع کویل دار با بخار یا آب گرم از درون منبع گرم می شود و سپس از طریق پمپ های موجود به درون های واحد های خانه ها یا مجتمع های تجاری پمپاژ می شود.

 

فروش مستقیم منبع دوجداره کویل دار:

منابع کویلی که در مقدمه به آن اشاره کردیم گفتیم که برای مصارف خانگی تجاری و صنعتی جهت گرم کردن آب استفاده می شود.
منبع کویل دار ما دو نوع داریم کویل ثابت و متحرک که این دو نوع به صورت افقی و عمودی در ظرفیت های متفاوت تولید می شوند.
هر خانوار طبق مصرف روزانه ای که دارد می تواند ظرفیت منبع خود را انتخاب کند. منبع کویلدار متحرک معمولا در صنعت برای گرم نگه داشتن سیال استفاده می شود.

 

حرکت در مخزن آب گرم

با چرخیدن منبع کویلدار یا حرکت در مخزن آب گرم می تواند آب گرم به سیال برسد. منبع کویل دار متحرک یا همان منبع کوئل دار گفتیم در صنعت بکار می رود.
می توانیم آن ها را نام ببریم صنعت شیمیایی و نفتی و صنعت های دیگر می باشند.منبع کویلدار برای تولید آب گرم استفاده می شود .

 

مولفه هایی که در منبع کویلدار حائز اهمیت

بحث موضوع ما میباشد و ظرفیتی که این منبع ها دارند بین 300تا10000لیتر متغییر می باشد و به اندازه کاربری می تواند منبع مورد نظر را انتخاب نمود. مولفه هایی که در منبع کویلدار حائز اهمیت می باشند
بدنه و کویل می باشند که جنس بدنه را از ورقه های گالوانیزه استفاده می کنند.

 

ظرفیت ورقه های گالوانیزه

ظرفیت ورقه های گالوانیزه بر اساس فشار کاری ظرفیت و دمای موجود در منبع آب انتخاب می شود
منبع کویلدار شکل های مختلفی دارند که می توان به آن ها اشاره نمود کویلدار مارپیچی حلزونی و یو شکل که از جنس متریال مس و استیل و فولادی استفاده می شود ودر بازار موجود می باشد.

 

مهم تر و بهتر از بین منبع های کویلدار:

از همه مهم تر و بهتر از بین منبع های کویل دار یا منبع کویلدار مسی بهترین گزینه می تواند باشد زیرا این نوع منبع کوئل دار از ضریب انتقال حرارتی بیشتری برخوردار است و در برابر رسوبی که منبع ها می کنند مقاوم تر می باشد.دقت داشته باشید.


زمانی که از بویل بخار استفاده می شود منبع کویل مسی 0.9میلی متر می باشد و اگر از بویلر آّب گرم استفاده شود منبع کویل 0.7باید نصب و استفاده شود. 

انتخاب منبع کویل دار

به طور کلی انتخاب منبع کویل دار و ضخامت آن بستگی به پروژه ما دارد .
منبع ها کویل داری که از حرارت بوجود آمده اند از تجهیزاتی دیگری مثل بویلر استفاده می کنند که معمولا تک بویلر می باشند اما در سیستم گرمایش خورشیدی ازمنبع کویلدار با دو کویل استفاده می شود.

 

نکات مهم انتخاب انواع منبع آب، کویلی و دوجداره:

منبع کویلی دار و منبع دوجداره از مهمترین تجهیزات تامین آبگرم مصرفی و بهداشتی در انواع ساختمانها به شمار می آیند و باید به قیمت منبع کویل دار ایستاده دقت نماییم چرا که در ساخت منابع آبگرم کویلی ، دوجداره ، انبساط و ذخیره آب سرد مصرفی، معمولا از ورق فولادی دارای پوشش آبکاری گالوانیزه (ورق گالوانیزه) و بعضا در صنایع غذایی و دارویی از ورق استیل استفاده می گردد.

قیمت منبع کویل دار ایستادهمحاسبه ضخامت ورق انواع منبع کویل دار :

محاسبه و تعیین ضخامت صحیح ورق فولادی مورد استفاده در ساخت انواع منبع آب گرم کویل دار ،منبع دوجداره، منبع ذخیره سوخت و… بر اساس فشار کار (فشار آب درون منبع) و همچنین استانداردهای بین المللی مخازن تحت فشار، بسیار مهم است.

 

تعیین ضخامت مناسب ورق

از عوامل دیگری که در تعیین ضخامت مناسب ورق مورد استفاده در ساخت منبع آب گرم کویلی و منبع دوجداره حائز اهمیت است، می توان به دمای کاری (دمای سیال داخل منبع) و ضریب خوردگی آب مورد استفاده در منبع اشاره نمود.

 

میزان دمای اب گرم انواع  منبع کویل دار:

طبق جداول و استانداردهای مهندسی، دمای آب گرم بهداشتی مورد استفاده در ساختمان ها معمولا بین 50 تا حداکثر 60 درجه سانتیگراد است.

بنابراین دمای آب گرم بهداشتی ذخیره شده در منبع کویل دار یا منبع دوجداره آب گرم نباید کمتر از 50 درجه باشد.

چنانچه دمای آب گرم درون منبع به کمتر از این دما برسد، باکتری سبز رنگ خاصی به نام “لژیونلا” که دمای مناسب رشد و تکثیر آن بین 25 تا 50 درجه سانتیگراد است، در منبع رشد خواهد کرد که این امر منجر به ایجاد هزینه اضافه شستشوی دوره ای منبع و حذف این باکتری مزاحم می شود.

 

رنگ اپوکسی انواع منبع و قیمت منبع کویل دار :

انجام رنگ اپوکسي به ضخامت 140 ميکرون و يا زينکای سرد ( حتي در صورت استفاده از ورقهای گالوانيزه ) در محل جوشکاريها منابع آب گرم کویلی و دوجداره الزامي است و بسیاری از تولید کنندگان برای پایین آوردن قیمت منبع کویل دار از رنگ های دیگری استفاده می کنند.

درهنگام سفارش خرید منبع آب گرم کویلی و دوجداره، ذخیره سوخت، ذخیره آب سرد مصرفی و… به قطر و ابعاد منبع جهت امکان عبور از درب موتورخانه یا هر محدودیت فضایی دیگری تا محل نصب منبع، توجه کافی مبذول فرمائید.

 

گروه صنعتی شوفاژ مخزن 

تولید کننده منبع کویلدار با بیش از 20 سال سابقه درخشان با تکیه بر ارایه محصولات با کیفیت و خدمات مطلوب افتخار خدمت رسانی به مشتریان عزیز را در زمینه های زیر دارد. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.

در زیر لیست برخی محصولات و خدمات مجموعه خود را برای آگاهی شما مشتریان عزیز قرار داده ایم که برای توضیحات بیشتر و جزیات محصولات و خدمات میتوانید به صفحه خدمات و یا محصولات سایت مراجعه نمایید.

سوالات متداول منبع کویل دار

✅منبع کویلدار یا کوئلدار چیست ؟⭐

✅منبع کویل دار مخزنی است با کویل مسی که برای تامین آب گرم مصرفی خانوار از جمله واحد های خانگی صنعتی و تجاری که ظرفیتی برابر با 300تا10000لیتر می تواند داشته باشد و منبع کویل دار برای بخار خروجی که دارد از دیگ یا بویلر استفاده می کند.

✅منبع دوجداره بهتر است یا منبع کویل دار ؟⭐

✅ جواب این سوال می تواند وابسته به پارامترهای مختلفی مانند ظرفیت استفاده، مکان استفاده، زمان استفاده، مصرف ساکنین یک ساختمان، هزینه و یا دیگر موارد باشد

✅چگونه برای خرید یا ساخت منبع کویلدار مشاوره رایگان بگیریم ؟⭐

✅ ابتدا کافیست ،فقط از فضایی که می خواهید منبع کویلدار را نصب کنید ،برای ما عکس و ابعاد فضای مورد نظر را ارسال کنید.

✅ سپس با توجه به عکس فرستاده شده و ابعاد داده شده ،تخمینی از هزینه بر اساس محاسبات انجام شده ارسال می کنیم.

 

✅چگونه قیمت منبع کویل دار را استعلام بگیریم و سفارش دهیم ؟⭐

✅ برای استعلام قیمت می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

✅ سپس با توجه به عکس فرستاده شده و ابعاد داده شده ،تخمینی از هزینه بر اساس محاسبات انجام شده ارسال می کنیم.

 

✅چه نکاتی مهمی را قبل از خرید مخزن کویلدار باید بدانیم؟⭐

✅در هنگام خرید به ظرفیت مخزن مورد نظر توجه کنید و از افرادی که در این کار مهارت کافی دارند کمک بگیرید.
✅برای خرید این منبع ها به قیمت های پایین اکتفا نکنید بلکه به کیفیت و عملکرد سیستم توجه کنید.

✅منبع کویلی خوابیده چیست ؟⭐

✅منبع کویل دار در دو نوع ایستاده و افقی تولید می شوند در سیستم های گرمایش مرکزی ساختمان برای تولید آب گرم مصرفی و بهداشتی از آب سرد ورودی به ساختمان استفاده می شوند.

✅منبع کویلی افقی چیست ؟⭐

✅منبع کویل دار در دو نوع ایستاده و افقی تولید می شوند در سیستم های گرمایش مرکزی ساختمان برای تولید آب گرم مصرفی و بهداشتی از آب سرد ورودی به ساختمان استفاده می شوند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۸ رای