13
آوریل

مبدل حرارتی استخر شوفاژ مخزن + مبدل استخرشرکت شوفاژ مخزن

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مبدل حرارتی استخر:

شوفاژ مخزن تجربه چندین ساله در طراحی و تولید انواع مبدل حرارتی پوسته و لوله  برای کاربری های مختلف از جمله کاربرد در تاسیسات استخر را دارد. انواع مبدل حرارتی استخر و مبدل حرارتی جکوزی ساخته شده در شرکت ما در طرح ها، ظرفیت ها و کاربری های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد که

 

مهمترین آنها عبارتند از :

۱ . استخر شنای مشترک آپارتمانی و هتل

۲ . استخرهای عمومی

۳ . استخرهای شنای با مقیاس تجاری و مسابقاتی در ابعاد و ظرفیت های بزرگ

انواع مبدل حرارتی استخری ساخته شده در شرکت ما قابلیت اتصال به انواع لوله های تاسیساتی (در ابعاد گوناگون) و اتصال به بویلر ، پنل های خورشیدی ، هیت پمپ ها و … را دارند و متناسب با نیاز هر پروژه و به طور خاص برای آن طراحی و تولید می شوند.

 

برخی از ویژگی های مبدل حرارتی استخری ساخته شده در شرکت شوفاژ مخزن

۱ . راندمان بالا با به کار بردن استراتژی های مختلف در جنس و ساختار مبدل و انجام تحلیل های حرارتی و سیالاتی با نرم افزار و نیز استفاده از ستاره های پنج پر درون لوله های مبدل که در نهایت منجر به کاهش مصرف سوخت و انرژی خواهد شد.

۲ . طراحی و ساخت در ابعاد فشرده و با حجم کم در صورت نیاز یا درخواست مشتری

۳ . ساختار مستحکم با به کار بردن اتصالات مناسب

۴ . طراحی خاص متناسب با نقشه و نیاز هر پروژه به طور جداگانه

۵ . ساخت در انواع مختلف از نظر جنس از جمله مبدل حرارتی استیل استخری و مبدل حرارتی از جنس تیتانیوم

۶ . ایجاد حداقل افت فشار در آب با طراحی مخصوص و مطابق با آنالیزهای سیالاتی توسط نرم افزار

۷ . مقاومت در برابر خوردگی کلر موجود در آب ، آب شور و … (استیل مقاومت بالایی در برابر خوردگی کلر و املاح موجود در آب و تیتانیوم مقاومت بالایی در برابر خوردگی آب شور دریایی دارد)

۸ . قابلیت دسترسی آسان به اجزای داخلی جهت پاکسازی دوره ای و نیز تعویض قطعات در صورت لزوم

علاوه بر همه این موارد یکی از مهمترین اقدامات، انتخاب دقیق و محاسبه شده ظرفیت مورد نیاز و سایز نمودن مبدل مورد نظر با آن است که باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام شود زیرا که حجم زیادی از آب استخر از درون لوله های مبدل حرارتی استخر عبور کرده که باید در خروجی آن به دمای مطلوب و تعیین شده برسد.

 

مبدل حرارتی استیل استخری :

مبدل حرارتی استیل استخری گزینه مناسبی برای گرمایش آب استخرهای کلر دار است و به طور گسترده استفاده می شود. مبدل حرارتی استیل استخری مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی کلر موجود در آب دارد و برای استخرهای آب شور (آب دریا) استفاده از مبدل حرارتی تیتانیوم در اولویت قرار دارد زیرا ماده تیتانیوم مقاومت بالایی در برابر خوردگی آب شور دریا دارد.

 

محصولات ما

مطابق با استانداردهای روز طراحی و ساخت مبدل، ساخته شده و به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مبدل حرارتی استخر ، شناخت بیشتر ویژگی های آن و نیز استعلام قیمت آنها با ما تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای