26
آوریل

مخزن ذخیره آب سرد مصرفی شوفاژمخزن

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

مخزن ذخیره آب سرد مصرفی :

امروزه منابع با توجه به کاربردهای فراوانی که دارند  از مواد مختلفی نظیر پلی اتیلن ، استنلس استیل ( فولاد ضد زنگ) ، ورقه های گالوانیزه ، فایبرگلاس و … ساخته می شوند. به همین منظور در انتخاب هریک از منابع ذخیره مناسب موارد مهمی مانند نوع سیال نگهداری شونده ، دمای کار ، فشار کار ،نوع کاربری و…. را باید در نظر بگیریم تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کرده باشیم.

 

به طور کلی

از منابع ذخیره و نگهداری، جهت ذخیره کردن و نگهداری مایعات مختلفی نظیر آب آشامیدنی ، آب گرم ، مواد شیمیایی (اسید ، باز و …) ، مواد سوختنی (نفت ، گازوئیل و …) انواع سیالات،انواع گرانول و … برای مدت زمان طولانی استفاده می شود.

 

مخزن ذخیره آب سرد

مصرفی شوفاژمخزن یکی از بهترین گزینه ها جهت نگهداری آب، بخصوص آب آشامیدنی میباشد، زیرا بدنه آن از جنس گالوانیزه و کاملاَ بهداشتی بوده و تاثیر آن در تغییر کیفیت آب آشامیدنی بسیار ناچیز است.

نکته مهم:

در هنگام تعیین ظرفیت مخزن ذخیره آب مصرفی شوفاژمخزن (خصوصا زمانی که جهت آشامیدن آب آن را ذخیره مینمائید) ظرفیت مخزن را طوری تعیین نمائید که حجم آب ذخیره شده ترجیحا بین 24 الی 48 ساعت تخلیه شود.

 

ویژگی های مخزن ذخیره آب سرد مصرفی شوفاژمخزن:

کلیه منابع ذخیره آب سرد مصرفی شوفاژمخزن دارای 30 ماه گارانتی طلایی دماتجهیز و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت شوفاژمخزن می باشد.
ضخامت بدنه مخازن دخیره آب سرد مصرفی شوفاژمخزن نسب به ظرفیت آن و سفارش مشتریان متفاوت بوده و ضخامت ورق گالوانیزه آن بین 2 تا 5 میلیمتر متغیر میباشد.


سفارش ساخت مخازن ذخیره آب سرد

مصرفی شوفاژمخزنبرای انواع ظرفیت های 500 الی 10.000 لیتری قابل انجام میباشد.
در هنگام خرید منبع ذخیره آب سرد، علاوه بر ظرفیت منبع به جنس ورق گالوانیزه، ضخامت ورق و گارانتی آن نیز توجه فرمائید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای