12
فوریه

منبع دو جداره آبگرم موتورخانه

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

منبع دو جداره آبگرم چیست؟

منبع دو جداره آبگرم ۲۰۰۰ لیتری گروه تولیدی صنعتی شوفاژ مخزن  با ظرفیت استاندارد،و درنظر گرفتن کلیه اصول مهندسی و استانداردهای موجود انجام می‌دهد.

گروه تولیدی صنعتی شوفاژ مخزن در تامین سفارشات شما مشتریان عزیز در امر ساخت و طراحی تمامی تجهیزات موتورخانه های مسکونی و صنعتی  فراهم ساخته است.

 

منبع دو جداره چیست؟

وظیفه منبع دو جداره در موتورخانه تامین آب گرم مصرفی داخل ساختمان است. این منبع که در اغلب ساختمان های حرارت مرکزی دیده می‌شود، از دو استوانه تو در تو تشکیل شده است. آب داغ یا بخار تهیه شده در دیگ به جدار خارجی منبع ارسال شده و آب موجود در استوانه داخلی را گرم می کند. این منبع دقیقا مانند یک مبدل حرارتی دو لوله ای کار میکند که دارای مخزن ذخیره است. برای برآورد میزان حجم مورد نیاز یک منبع به اطلاعاتی از قبیل تعداد نفرات ساختمان، تعداد شیرهای مصرفی، نوع کاربری یک ساختمان، ضریب تقاضا برای افراد یا سکنه یک ساختمان نیاز است. راندمان حرارتی منابع دو جداره حدودا ۹۵ درصد است. در یک موتورخانه، موقعیت منبع دو جداره به طور واضح نشان داده شده است.

 

منبع دو جداره آبگرم ؟

ظرفیت های ۳۰۰ لیتری تا ۲۰۰۰ لیتری ظرفیت های رایج منابع دو جداره است.

منبع دوجداره ۲۰۰۰ لیتری در آپارتمان های تا حداکثر ۲۰ واحد ۸۰ الی ۱۰۰ متری و برای گرم کردن آب ساختمان و رادیاتور ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 جنس منبع دو جداره :

جنس ورق منبع دوجداره ۲۰۰۰ لیتری از آهن گالوانیزه است. ورق این نوع منبع، با توجه به اینکه فشار بالایی در آن ها جریان ندارد، ضخامت بالایی ندارد و معمولا از شش میلیمتر بیش تر نمی شود . ولی با این حال باید توجه کرد که در تامین جنس این نوع ورق، حتما از آهن گالوانیزه گرم استفاده شود تا هم در جوشکاری نتیجه بهتری داشته باشد، هم اینکه قسمت گالوانیزه روی منبع از بین نرود. در این امر لازم به ذکر است کلیه محصولات شوفاژ مخزن با ورق گالوانیزه گرم ایران تولید می شود .

 

ضخامت ورقه های منبع دوجداره ۲۰۰۰ لیتری :

۳ میلیمتر برای جداره بیرونی و . ۵  و ۶ میلیمتر برای جداره داخلی است.که به درخواست مشتری متغیر می باشد .

 

مدت زمان ضمانت و خدمات منبع دوجداره ۲۰۰۰ لیتری:

ضمانت ۶۰ ماه و خدمات پس از فروش آن ۱۰ سال می باشد .

منبع های که مشخصاتشان در لیست ما نمی باشد بر اساس سفارشی پذیرفته می شود .

برای دیدن کاتالوگ و لیست قیمت منابع دو جداره ایران فولاد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت انواع منبع دو جداره شوفاژ مخزن

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای