12
فوریه

منبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری را چگونه سفارش دهیم

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

منبع کویل دار ایستاده 500 و کاربرد های آن

منبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری شوفاژ مخزن  طبق  نقشه و روش ساخت ، معتبرترین و باسابقه ترین سازنده منابع کویلدار در کشور می باشد که با در نظر گرفتن کليه جوانب مهندسي واستانداردها جهت تهيه آب گرم مصرفي به وسيله بخار يا آبداغ طراحي شده است

 

 منبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری

شوفاژ مخزن ترکيبي از دوام و طرح اختصاصي ارائه نموده، بیش از10 سال است که دراندازه ودبي هاي مختلف،جهت استفاده درمراکز علمي، هتلها، بيمارستانها، مجتمعهاي مسکوني، تجاري واداري، موسسات و مراکز مختلف صنعتي بسيار مقرون بصرفه بوده است.

 

بکارگیری بهترین مواد اولیه

و نیزمتعلقات، ورقها با ضخامتهایی بالاتر از استاندارد جهت بالا بردن طول عمر دستگاهها، تجهیزات ساخت ونوع عدسی های فشار قوی بکار رفته مطابق آخرین نسخه استانداردASME توسط دستگاههای پرس و لبه زن پیشرفته، و دیگر موارد، ضمانتی این شرکت می باشند.

نکات مهم هنگام سفارش منبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری :

 1. ضخامت ورق بدنه بر اساس ظرفیت و فشار کاری تا ضخامت ۶ میلیمتر نیز قابل ساخت و ارائه میباشند(بدیهی است در جوشکاری منابع با ضخامت بدنه بالا ، از روشهای استاندارد جوشکاری مربوطه استفاده می گردد.)

 2. در هنگام خریدمنبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری ، به جنس بدنه ، ضخامت ورق ، سطح حرارتی کویل و گارانتی آن نیز توجه فرمائید.

 3. کویل آبگرم یا بخار کلیه منابع کویل دار ایستاده ایران فولاد مطابق با استانداردهای معتبر و با ضخامت های مناسب تولید و عرضه میگردند.

 4. ضخامت کویل های آبگرم معمولاً ۰٫۷  میلیمتر و ضخامت کویل های بخار معمولاً ۰٫۹ میلیمتر میباشند.

 5. کلیه منابع کویلی ایستاده شوفاژ مخزن دارای  مشخصات فنی ساخت (ضخامت ورق ، ظرفیت و سال تولید. سطح حرارتی) و ۶۰ ماه گارانتی می باشند.

 6. منابع آبگرم کويل دار ایستاده در ظرفيت های بالاتر از ۲۰۰۰ ليتر با قید قیمت جدا گانه در فاکتور فروش مشتری دارای دريچه باز ديد آدم رو مي باشند.

 7. قبل از سفارش منبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری نسبت به امکان عبور از درب موتورخانه و فضای ابعادی مناسب جهت نصب و بهره برداری آن اطمینان حاصل نمایید .

 8.  در صورتي که منبع با ابعاد ديگری مورد نياز باشد ، ابعاد آنرا قبل از سفارش تعيين نمائيد.

 9. ارتفاع ارائه شده برای منابع آبگرم کویل دار  ایستاده فوق بدون در نظر گرفتن پایه می باشد.

حد اقل ارتفاع مورد نياز بين بالای منبع آبگرم تا سقف موتور خانه ۳۰ سانتيمتر ميباشد.

درصورت استفاده از منبع آبگرم کویل دار  ایستاده ، لازم است به منظور چرخش آب گرم دیگ موتورخانه در کویل منبع ایستاده از پمپ سیرکولاتور مناسب استفاده شود.

 

مزایای منابع کویل دار  نسبت به منابع دوجداره:

 • منبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری که در دو نوع ایستاده و افقی تولید می شوند برای تولید آب گرم مصرفی و بهداشتی  (از آب سرد ورودی) در سیستم های گرمایش مرکزی ساختمان، مورد استفاده قرار میگیرند.

 • مکانیزم عمل گرمایشی منابع کویل دار استفاده از انرژی گرمایی آب یا بخار ورودی از دیگ حرارت مرکزی ساختمان در کویل نصب شده درون منبع و انتقال این انرژی گرمایی به آب سرد ورودی به داخل منبع آب گرم کویلی (مانند مبدل حرارتی) جهت گرم نمودن آب سرد ورودی است.

 • جنس بدنه ی منابع کویل دار

 • معمولا از ورق گالوانیزه گرم می باشد ، اما در صورت استفاده از ورق سیاه ، جهت جلوگیری از فرسایش و اکسید شدن آن ، سطح داخلی منابع را با رنگ اپوکسی کاملاً پوشش می دهند.

 • برتری منابع کویل دار نسبت به منابع دوجداره ، آسودگی تعمیرات آن بدلیل تک جداره بودن (در صورت نشت)، سرعت بیشتر گرم کردن آب سرد منبع و همچنین راندمان بالاتر کاری بدلیل وجود کویل (یا مبدل حرارتی) در داخل آن می باشد.

 • منابع کویل دار آبگرم بر اساس محاسبه و سفارش کارشناس پروژه جهت نصب در موتورخانه ی هتل ها ، بیمارستان ها ، مجتمع های مسکونی و اداری، کارخانجات، استخرها و … ساخته و با گارانتی معتبر ارائه میشوند.

خرید مطمئن، بهینه و هوشمند

شرکت شوفاژ مخزن ساخت منبع کویل دار ایستاده ۵۰۰ لیتری خود را با در نظر گرفتن کلیه اصول مهندسی و استانداردهای روز دنیا انجام داده و با اطمینان از کیفیت محصولات خود حس خوب خرید بهینه و هوشمند را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای