منبع دوجداره 300لیتری
13
ژوئن

قیمت منبع دوجداره 400 لیتری

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

قیمت منبع دوجداره 400 لیتری آب گرم ساختمان

درباره منبع دوجداره آبگرم و قیمت منبع دوجداره 400 لیتری:

منبع دوجداره 300 لیتری آب گرم یکی از روشهای مورد استفاده در گرم کردن آب در موتور خانه می باشد . این کار را به صورت غیر مستقیم انجام میدهد. منبع دو جداره از دو قسمت بیرونی و درونی تشکیل شده است، بدین سان که آب گرم یا بخار که توسط مشعل و دیگ تولید شده، به جداره بیرونی رفته و از آنجا آب منبع داخلی را گرم می کند.

منبع دوجداره ظرفیت و جنس :

منابع دو جداره در ظرفیت های مختلف بسته به نیاز ساختمانها طراحی و ساخته می شوند. جنس ورق آن از آهن گالوانیزه بوده و ضخامت جدار بیرونی از جدار داخلی کمتر می باشد. ( بدلیل فشار بیشتر در داخل) بطور مثال منبع دو جداره ورق 5-3 دارای ورق داخلی با قطر 5 میلیمتر و ورق بیرونی با قطر 3 میلیمتر می باشد.ورق مصرفی در ساخت این منبع ایرانی بوده و از جنس ورق گرم گالوانیزه میباشد.

 

ویژگی ها منبع دوجداره 300 لیتری :

  1. تامین آب گرم مصرفی ساختمان

  2. سهولت انجام تعمیرات و نگهداری

  3. 5 سال ضمانت کارکرد و سوراخ شدن

جنس منبع دوجداره 300 لیتری :

  • جنس ورقه منابع آبگرمکن دوجداره معمولا آهن گالوانیزه است.

  • ورق این نوع منبع، با توجه به اینکه فشار بالایی در آن ها جریان ندارد، ضخامت بالایی ندارد و معمولا از یک سانتی متر تجاوز نمیکند.

  • ولی با این حال باید توجه کرد که در تامین جنس این نوع ورق، حتما از آهن گالوانیزه گرم استفاده شود تا هم در جوشکاری نتیجه بهتری داشته باشد، هم اینکه قسمت گالوانیزه روی منبع از بین نرود.

توجه :

  • تجربه نشان داده است که منابع آبگرمکن دوجداره و کویل دار و مخازن استوانه‌ای، بیشتر از ناحیه عدسی‌ها شروع به پوسیدگی و خوردگی می‌کنند.

  • دلیل این مساله کشیدگی و ترک‌های بسیار ریزی است که در ساخت عدسی‌ها اعمال شده و تنش‌های زیادی را در آن ایجاد می‌کنند که به چشم دیده نمی‌شود. به همین دلیل استفاده از عدسی با یک نمره بالاتر می‎تواند عمر منبع را تا 5 سال بیشتر افزایش دهد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای