13
ژوئن

قیمت منبع کویلدار ایستاده آب گرم شرکت شوفاژمخزن

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

قیمت منبع کویلدار ایستاده آب گرم

قیمت منبع کویلدار ایستاده آب گرم شرکت شوفاژمخزن  که با توجه به حجم ،ضخامت ورق،وزن،سطح حرارتی به فوت ،طول منبع ایستاده ،قطر منبع می باشد .

 

منبع کوئلدار ایستاده :

شوفاژ مخزن سازنده و راهنمای خرید منابع آب گرم کن دو جداره با ظرفیت های استاندارد، طراحی خود را با در نظر گرفتن کلیه اصول مهندسی و استانداردهای موجود انجام می‌دهد.

 

تجهیزات کارگاه های شوفاژ مخزن

این گروه را در تامین سفارشات شما مشتریان عزیز در امر ساخت و طراحی تمامی تجهیزات موتورخانه های گرمایشی و سرمایشی توانا ساخته است.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و قیمت و اطلاعات فروش انواع منبع کوئل دار ایستاده جهت آب گرم مصرفی موتورخانه شوفاژ و مصارف صنعتی با سطح کوئل مسی  متفاوت و ورق گالوانیزه گرم را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

 

درباره  منبع کوئلدار :

منبع کویل دار نوع دیگری از منابع جهت تامین آب گرم مصرفی ساختمان می باشد که بجای منابع دو جداره در موتور خانه نصب می شود.منبع کویل دار دارای یک کوئل مسی شامل لوله های رفت و برگشتی بوده که آب داغ و یا بخار بویلر در آنها جریان دارد و از طریق تماس آن با آب داخل منبع، آنرا گرم می کند.

 

جنس دیواره منابع دوجداره

گالوانیزه بوده و ضخامت آن بر اساس فشار سیستم انتخاب می شود. منابع دوجداره بر حسب نیاز جهت نصب بصورت افقی و عمودی ساخته می شوند. برتری منبع کویل دار نسبت به منبع دوجداره ، آسودگی تعمیرات آن بدلیل تک جداره بودن ( در صورت نشت) و راندمان بالاتر کاری بدلیل وجود منبع حرارتی داخلی آن می باشد.

کلیه منابع کوئل دار در وب سایت تخصصی شوفاژ مخزن ، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

ویژگی ها منبع کوئلدار  :

  • تامین آب گرم مصرفی ساختمان
    سهولت انجام تعمیرات و نگهداری
    راندمان بالاتر نسبت به منابع دوجداره
    قیمت منبع کویلدار ایستاده آب گرم

    قیمت منبع کوئلدار ایستاده

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای