منبع کویل دار افقی
03
جولای

بهترین قیمت منبعکویل دار خوابیده (افقی ) شوفاژ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

قیمت منبع کویل دار خوابیده (افقی ) شوفاژ

1.ظرفیت های منابعی که  عنوان شده در لیست قیمت منابع کویل دار خوابیده ، ظرفیت های استاندارد بوده و در صورت نیاز به ظرفیت های متفاوت و بر اساس نیاز و کاربرد  آن  می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

قیمت منبع کویل دار ایستاده

2. منابع کویل دار تولید شده در شرکت  شوفاژ مخزن در هر دو حالت ایستاده (عمودی ) و خوابیده ( افقی) قابل طراحی و  ساخت و تولید است و بر اساس نیاز خود می توانید سفارش دهید .

3. ضخامت و ابعاد عنوان شده لیست منابع کویل دار  زیر  بمنظور کاهش هزینه و قیمت بهینه و اقتصادی این مجموعه بوده و به سفارش خریداران محترم قابل تغییر می باشد.

4. در صورت تولید با ابعاد اختصاصی و ضخامت های مورد درخواست، قیمت منبع کویل دار از ابعاد منابع ذکر شده  بیشتر خواهد بود.

5. وزن عنوان شده در جدول زیر ، وزن خالص مخزن مورد استفاده در منبع کویلی می باشد.

6. سطوح حرارتی پیشنهاد شده در جدول فوق ، طبق استاندارد های بین المللی و مقررات ملی ساختمان طراحی و تدوین گشته است که قابل تغییر می باشد.

7. واحد کوچک مسکونی به واحد با زیر بنای حداکثر 75 متر مربع، واحد مسکونی متوسط یک واحد با متراژ 75 الی 120 متر مربع و واحد مسکونی بزرگ به واحد مسکونی با زیر بنای بالای 120 متر مربع و تعداد سرویس بهداشتی بیشتر در هر واحد اطلاق می گردد.

9. به علت متغیر بودن قیمت مواد اولیه مصرفی همچون ورق گالوانیزه ، مس و … برای استعلام قیمت منبع کویل دار ایستاده و قیمت منبع کویل دار  خوابیده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای